2017/09/25 - دوشنبه 3 مهر 1396
نمایش خبر
بزرگترین همایش خودجوش مردمی فردا در بهشت زهرا(س) برگزار می شود
ایجاد شده توسط : adminnews در 03/15/2017 10:45:15 ق.ظ

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با بیان اینکه فردا بزرگترین همایش خودجوش مردمی در این آرامستان برگزار می شود، گفت:5هزار پلیس راهور از میدان تجریش تا بهشت زهرا(س) درخصوص کاهش بار ترافیکی این محدوده فعالیت می کنند.

 

 


به گزارش خبرنگار «تهران سما» اکبر توکلی در خصوص مراسم پنجشنبه و جمعه آخر سال در مجموعه بهشت زهرا (س) با عنوان این خبر که بهشت زهرا(س) از امشب (چهارشنبه) باز است، اظهار کرد: تردد شهروندان با 40 دستگاه ماشین برقی به صورت رایگان در پنچشنبه و جمعه آخر سال صورت می پذیرد

توکلی با اشاره به نصب 100 تابلوی ترافیکی در مراسم روزهای پایانی سال افزود: موانع فیزیکی به صورت کامل رفع شده است و نسبت به نصب درب های اضطراری و بروشورهای راهنمایی نیز اقدام کرده ایم. به گفته مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) در 15 نقطه اصلی بهشت زهرا(س) بالن های راهنمایی نصب شده است.

وی با اشاره به ارائه گل و گلدان و گلاب به زائران اضافه کرد: عطرافشانی و غبارویی مزار شهدا، نصب کارت تبریک و پرچم نو بر سر مزار شهدا و همچنین برپایی دعای کمیل و آخرین دعای ندبه سال نیز در دستور کار قرار گرفته است این در حالی است که مراسم سالگرد حاج احمد خمینی در حرم امام راحل برگزار می شود .

توکلی با اشاره به برپایی 8 ایستگاه صلواتی در قطعات قبور شهدا تصریح کرد: تردد زائران از ایستگاه متروی حرم مطهر با 40 دستگاه ماشین برقی به صورت رایگان انجام می شود. در روزهای پایانی سال از مردم تقاضا داریم تا از وسیله نقلیه عمومی استفاده کنند .
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به برپایی نمایشگاه گردشگری عطر یاس که توسط عشایر ایرانی برگزار می شود، خاطرنشان کرد: میدان میوه وتره بار نیز برپا می شود.print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر