2017/09/22 - جمعه 31 شهريور 1396
نمایش خبر
زیبایی و توسعه پایتخت مدیون مدیریت جهادی 12 ساله است
ایجاد شده توسط : adminnews در 04/15/2017 11:10:00 ق.ظ

شهردار منطقه 9 در جمع شورایاران محلات 9 گانه در اولین نشست ماهانه با اشاره به اقدامات 12 ساله شهردار تهران و دیگر مدیران ارشد گفت: شهر تهران ، توسعه و زیبایی خود را مدیون مدیریت جهادی این سال ها بوده و این مهم با روحیه جهادی و تلاش و پشتکار کلیه کارکنان شهرداری محقق شده است.


به گزارش «تهران سما» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 9 ، حمید محسنی در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از همراهی اعضای شورایاری طی سال گذشته گفت: خوشبختانه تعامل بسیار خوبی بین شهرداری و شورایاری در منطقه به وجود آمده و در سال گذشته توانستیم بیشتر موضوعات و مشکلات محلات را احصا کرده و با کمک شورایاران حل و فصل کنیم.

وی افزود: طرح های متنوعی در قالب نگهداشت شهر را اجرایی کردیم و در سال گذشته در مقیاس یک یکم در تمامی محلات حضور یافته و مشکلات موجود را بررسی و رفع کردیم.
شهردار منطقه 9 تصریح کرد: به منظور ارتقا تعاملات و همکاری فیمابین شهرداری با اعضا شورایاری محلات ، در بازدیدهای خود از پروژه های عمرانی در حال ساخت و طرح های اجرایی از حضور شورایاران استفاده کردیم و هم افزایی بسیار خوبی در برنامه ها به وجود آمد.
وی با بیان اینکه شهرداری منطقه طی نظارت های 4 ماهه اول و دوم سال گذشته حائز رتبه دوم شد نیز گفت: براساس تلاش و کار شبانه روزی همکاران بنده در مجموعه شهرداری منطقه و قطعا حمایت اعضای شورایاری توانستیم این رتبه را کسب کنیم و امیدواریم در نظارت 4 ماهه سوم نیز این موفقیت تکرار شود.
محسنی اذعان داشت: در مردادماه سال 95 ، بخشی از پروژه امتداد بزرگراه یادگار امام (ره) با حضور دکتر قالیباف افتتاح شد و با تلاش و پیگیری که صورت گرفت ، بخش اعظمی از پادگان جی در مسیر این پروژه به سمت غرب و میدان فتح نیز تملک شد.
وی ادامه داد: پروژه بهسازی میدان آزادی تپه های اطراف نیز اجرایی شد و دیگر پروژه های فرهنگی و ورزشی منطقه نیز به سرعت مراحل ساخت را طی می کند.
شهردار منطقه 9 ابراز امیدواری کرد: با همکاری شورایاران می توانیم مشکلات محلات را رفع کرده و آسیب های اجتماعی را به حداقل رسانده و تا شهروندان در محیطی آرام و به دور از تنش زندگی کنند و قطعا تصمیمات بسیار خوبی در مرکز فرهنگی محلات که همان سراها می باشند برای ساکنین محله گرفته خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: در منطقه هم افزایی لازم بین ادارات و سازمان های خدمات رسان به وجود آمده و همواره در نشست های فصلی ستاد مدیریت بحران منطقه تصمیماتی اتخاذ می شود که شاهد کمترین بحران و مشکل در منطقه باشیم و افزایش ایمنی را در اولویت برنامه های اجرایی قرار دهیم.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر