۱۳۹۳/۰۵/۱۰  ۰۶:۱۰ تهران  

تشریح اولویت های حمل و نقلی مدیریت شهری از سوی معاون شهردار تهران
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تأکید بر این که ارتقای سطح زندگی شهروندان با بهبود حمل و نقل در شهر ارتباط مستقیم دارد، گفت: به همین منظور ارتقای کیفی عملکرد شبکه حمل و نقل شهری همزمان با بهبود خدمات رسانی ناوگان حمل و نقل عمومی، در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد.

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران:
سخنگوی شهرداری تهران با اشاره به اینکه شادابی، نشاط، جوانی، سرزندگی و خلاقیت برنامه های جشنواره رمضانی برج میلاد تهران را متمایز از سایر برنامه های رمضانی پایتخت کرده است، گفت: برج میلاد به بلوغ مردمی رسیده است و باید یادمان ملی ایرانیان همه روزه برای مخاطبان خود برنامه داشته باشد.

قائم مقام سازمان رفاه ، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران :
قائم مقام سازمان رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی سازمان رفاه ، خدمات و مشارکت های اجتماعی با اعلام اینکه تا کنون تعداد زیادی از شهروندان در طرح تهرانگردی تابستان شرکت کرده اند ، گفت : با توجه به استقبال صورت گرفته ، تورهای تهرانگردی تابستانه تاکنون از پیش بینی ها موفق بوده است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 19 از اتمام پروژه رنگ آمیزی دیوار پیرامونی بوستان ولایت تا دو هفته دیگر خبر داد.
شهردار منطقه 18 در جمع ائمه جماعات :
گردهمائی بزرگ ائمه جماعات مساجد و اعضای شورای حل اختلاف منطقه18 باحضور رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران و شهردار این منطقه برگزار شد.
مدیر اداره سلامت شهرداری منطقه 21 گفت: همزمان با 10 مرداد ماه روز تغذیه با شیر مادر برنامه‌های متنوع و کلاس‌های آموزشی مفیدی در سطح منطقه اجرا خواهد شد .
ستاد منطقه ای طرح حمایت از مدارس منطقه 19با حضور شهردار منطقه و قائم مقام وی، معاونان منطقه و جمعی از معاونان آموزش و پرورش تشکیل شد.
شهروندان منطقه 3 می توانند با مراجعه به مرکز آموزش گل و گیاه واقع در بوستان پایداری، در خصوص نحوه کاشت و نگهداری گیاهان فصلی، سبزجات و صیفی جات در مزرعه خانواده به صورت عملی آموزش ببینند.
معاون علم و فناوری مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران خبر داد :
معاون علم و فناوری مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران از رویکرد این مرکز در حمایت از پایان‌نامه و رساله دکتری مرتبط با حوزه مدیریت شهری خبر داد.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:
حجت الاسلام والمسلمین امرودی، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: مشکل ما این است که در جامعه به هم تذکر نمی‌دهیم. «نماز یاوران» استفاده از این دریچه تبلیغی بسیار موثر برای امر به معروف و نهی از منکر است.
شهردار منطقه 9:
شهردار منطقه 9 از تشکیل کمیته معین فرهنگی و معنوی با هماهنگی امور مساجد و ائمه جماعت در سراهای محله سطح منطقه خبر داد و گفت: این موضوع در دستور کار قرار گرفته تا با کمک فکری و معنوی روحانیت ، رویکرد اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران را محقق کنیم.
با توجه به اینکه فعالیت های بهداشتی و درمانی زباله هایی را تولید می کند که می تواند تاثیرات زیادی بر بهداشت و سلامت جامعه داشته باشد و از طرفی دستگاه های متولی زباله های بیمارستانی سالهاست که از امحا و تفکیک مناسب این پسماندها شانه خالی می کنند، سازمان مدیریت پسماند بر اساس مجوز شورای شهر و در راستای اهداف زیست محیطی خود ، توسط پیمانکاران مربوطه اقدام به جمع آوری پسماندهای بیمارستانی نموده است .
رئیس کمیسیون فراکسیون قرآن وعترت مجلس در بازدید از غرفه های آیین فصل نیایش بوستان ولایت از توجه و زحمات شهرداری منطقه در اجرای برنامه های ویژه ماه رمضان تقدیر کرد.
در سی و چهارمین نشست کمیسیون حجاب و عفاف صورت گرفت:
سی و چهارمین نشست کمیسیون حجاب و عفاف با حضور حجت الاسلام والمسلمین میثم امرودی، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، نمایندگان دولت، مجلس شورای اسلامی، شورای اسلامی شهر تهران و مدیران کل ادارات و سازمان های تابعه برگزار شد که طی آن راهکارهای ترویج عفاف و حجاب در بین پرسنل شاغل در شهرداری تهران و طرح پیشنهادی اداره کل امور بانوان درخصوص پوشش در دستورکار قرار گرفت و در این خصوص بحث و تبادل نظر شد.
محمدنژاد خبر داد:
شهردار منطقه 12 تهران از برپایی جشنواره ی بزرگ فرهنگی ، اجتماعی و تفریحات ورزشی طهران قدیم در محله هرندی خبر داد.
اداره سلامت حوزه اجتماعی و فرهنگی منطقه 22 با هدف پرکردن اوقات فراغت شهروندان، طی فصل تابستان ارائه بیش از 50 هزار نفر ساعت آموزش همگانی را در دستور کار قرار داده است.
شهردار منطقه 4 از اجرای ویژه برنامه های عید سعید فطر در محلات با محوریت مساجد و سراهای محله این منطقه خبر داد.
محفل انس با قرآن کریم با عنوان پنجره های آسمانی با حضور گستره قاریان بین المللی و کشوری در مسجد الحسین (ع) محله آشتیانی برگزار شد.


   
تازه ها بايگانی»
منطقه 12 منطقه ای ملی است
شهرداری تهران در جهت تکریم بانوان قدم برمی دارد / باید از قالیباف تشکر کنیم
باید تلاش مشترکی برای تحکیم وحدت و مقابله با افراط گرایی در منطقه انجام دهیم
   
گزارش بايگانی»
کارت منزلت سالمندان چند منظوره می شود
تهران در کنار غزه خواهد ماند
اردوی جهادی آموزش مدیریت بحران ویژه مدیران برگزار می شود
   
مصاحبه بايگانی»
اجرای طرح مدیریت یکپارچه دوچرخه سواری در تهران
نمایشگاه قرآن اولین فعالیت برجسته بین الملی در اراضی عباس آباد / پیش بینی پارکینگ ها و دسترسی های مناسب شهروندان به نمایشگاه قرآن
5 مسیر ویژه دوچرخه سواری در تهران راه اندازی می شود / آغاز مطالعات برای راه اندازی مسیر کالسکه دوچرخه در منطقه 12
   
تحلیل وآمار بايگانی»
2 هزار و 129 زمین لرزه بالای یک ریشتر در بهار امسال
تخفیف 5 تا 25 درصدی شهروند به مناسبت ماه مبارک رمضان / راه اندازی 6 فروشگاه شهروند تا پایان سال
ثبت یک رکورد جدید در بخش لاینینگ