۱۳۹۳/۰۶/۱۲  ۰۱:۴۳ تهران  

شهردار تهران در آئین افتتاح نمایشگاه باز باران:
شهردار تهران در آئین افتتاح نمایشگاه باز باران تصریح کرد:از این باب که کاری با نام باز باران با همکاری بخش های مختلف، اصناف، تولید کنندگان، مجموعه صدا و سیما و سایر بخش ها شکل گرفت بسیار خوشحال هستم چرا که این نمایشگاه از جمله کارهایی است که نیازمند یک کار جمعی است.

با کسب 18 رای ؛
در انتخابات رییس شورای شهر تهران که دقایقی پیش برگزار شد ، مهدی چمران که پیش از این 10 سال رئیس شورای شهر تهران بود ، با کسب 18رای از تعداد 31رای برای صندلی ریاست شورا تکیه زد.

مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 9 از حمله حدود 50 اراذل به عوامل شهرداری ناحیه یک این منطقه و مجروحیت 8 نفر از پرسنل شهرداری خبر داد.

سنندجی در گفت و گو با "تهران سما":
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی با اشاره به نقص فنی قطار خط 4 مترو ، از اعزام 100 دستگاه اتوبوس دوکابین برای جابه جایی مسافران مترو خبر داد.
در حاشیه افتتاح نمایشگاه نوشت افزار صورت گرفت؛
محمد باقر قالیباف ضمن تقدیر از تلاش های یک ساله مسجد جامعی در مقام رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید تاکید کنم که مسجد جامعی در این مدت یک سال مدیریت خوبی را در مجموعه شورا اعمال کرد. البته در هر کاری فراز و نشیب هایی وجود دارد اما امروز باید به مردم بگویم صبر و متانت مسجد جامعی یکی از برجستگی های خوب ایشان است. چرا که اداره کردن جلسات شورا کار راحتی نیست. ضمن اینکه ایشان همراهی خوبی با مدیریت شهری داشت.
ساعاتی پیش به وقوع پیوست؛
مسافران قطار خط 4 مترو تهران که ساعاتی پیش به دلیل نقص فنی در200متری ایستگاه اکباتان متوقف شده بود، بدون هیچ مشکلی تخلیه شدند تا نقص فنی آن رفع شود.
معاون سازمان رفاه،خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران خبر داد:
معاون توانمندسازی و مشارکت های مردمی سازمان رفاه،خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از برگزاری تور کارآفرینی برای کلیه دستگاه های اجرائی کشور خبر داد.
کاروان اعزامی راهیان نور منطقه یک با حضور 240 نفر از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران محلات 26 گانه از گلزار شهدای امامزاده علی اکبر(ع) چیذر به سمت سرزمین شهدا حرکت می کند.
با اجرای طرح های متنوع ترافیکی؛
شهردار منطقه 9 گفت: با اجرای طرح های متنوع ترافیکی در بزرگراه فتح ، در حال حاضر سهولت تردد وسائط نقلیه به سمت استان البرز و حومه تهران و بالعکس فراهم شده و نقش بسزایی را در روانسازی ترافیک این محور مواصلاتی داشته است.
معاون فنی و طرح های شهری سازمان زیباسازی شهر تهران با اعلام این خبر، گفت: ساماندهی نرده ها، جداکننده ها و حصارهای شهر تهران به عناون یکی از عناصر مبلمان شهری، در دستور کار سازمان زیباسازی شهر تهران قرار گرفته است.
معاون شهردار منطقه خبر داد؛
معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه 7 از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در قالب ویژه برنامه های داستان تابستان در منطقه 7 خبر داد.
همزمان با دهه کرامت
در راستای تحکیم بنیان خانواده و ترویج فرهنگ ازدواج آسان همایش شکوفایی عشق به همت مرکز خدمات اجتماعی منطقه 5 برگزارشد.
شهردار منطقه 15 از بهسازی معابر منطقه با پخش 30 هزار تن آسفالت به منظور تسهیل در تردد وسایل نقلیه خبر داد.
از ابتدای سال تاکنون انجام شد:
معاون فنی و عمران شهرداری منطقه 20 از توزیع30 هزار تن آسفالت در شبکه بزرگراهی و خیابان های محدوده شهری و روستایی این منطقه جنوبی خبرداد.
طی برنامه ای مشارکتی از سوی ستاد مدیریت بحران منطقه 22 ؛
با بمباران فرضی بخشی از محله آزاد شهر در ساعت 9:30 صبح سه شنبه 11 شهریور ماه، مانور بزرگ پدافند غیر عامل همراه با تخلیه و اسکان پناهجویان کلید خورد تا توان سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و بیش از 15 سازمان و نهاد مسئول در خدمات رسانی به شهروندان به منصه ظهور برسد.
در نشست شورای معاونین امور اجتماعی و فرهنگی مناطق 22 گانه پایتخت تاکید شد:
در نشست شورای معاونین امور اجتماعی و فرهنگی مناطق 22 گانه پایتخت، ضمن بررسی نقشه راه تبیین مفهومی مدیریت محله و ارائه پیشنویس سند راهبردی نحوه فعالیت خانه شهریاران جوان در مناطق پایتخت، بر لزوم تعریف استانداردهای مدیریت محله برای تهیه نقشه راه و بهره گیری از ظرفیت جوانان تهرانی در فعالیت های خانه شهریاران جوان تاکید شد.
شهردار منطقه 12 گفت و گو با "تهران سما"اعلام کرد:
شهردار منطقه 12 تهران با اشاره به برگزاری همایش 2000 نفری تهرانگردی با دوچرخه در روز جمعه از آمادگی کامل شهرداری منطقه 12 و اجرای تدابیر لازم برای برگزاری این همایش در این منطقه خبر داد.
معاون امور شهری و فضای سبز منطقه 15 از احداث و بازپیرایی 11 بوستان در منطقه در سال جاری خبر داد.


   
تازه ها بايگانی»
پیام رییس جمهور به تجمع بچه های غزه-بچه های ایران در برج میلاد
شما کودکان محکم ترین گره های عاشقانه زندگی هستید
طرح تکریم بانوان از پروژه تونل نیایش و بوستان ولایت مهم‌تر است / مسئله غزه امروز مهمترین مسئله جهان اسلام است
   
گزارش بايگانی»
سفر به دنیای مردگان در ساعت صفر زندگی
تفکیک زباله از مبداء یعنی رونق اقتصاد شهری با طلای کثیف / برق تولیدی از زباله های تهران وارد مدار وزارت نیرو شد
روزهای ناسالم پایتخت 3 برابر روزهای پاک / گرد و غبار تهران در 4 ماه گذشته بسیار فراتر از استاندارد بود
   
مصاحبه بايگانی»
اعلام آمادگی ستادهای مدیریت بحران مناطق تهران برای کمک به مردم غزه
برنامه ریزی برای راه اندازی بازار میوه و تره بار در 374 محله تهران
شهرداری تهران به بانوان نگاه ویژه ای داشته است / استفاده از ظرفیت مدیریتی بانوان در مجموعه مدیریت شهری تهران
   
تحلیل وآمار بايگانی»
11 درصد تاکسی های تهران کاملاً فرسوده‌اند
کاهش سود وام نوسازی تاکسی های فرسوده به 15 درصد
2 هزار و 129 زمین لرزه بالای یک ریشتر در بهار امسال